Zadbamy o każdy detal Twojego projektu.

Tkalnia

Wszywki żakardowe, emblematy tkane, metki odzieżowe

Nasze wszywki tkane są z najwyższej jakości przędzy poliestrowej co gwarantuje ich wyjątkową trwałość i wysoką jakość. Proces produkcji rozpoczyna się na etapie projektowania wzoru i zarówno ten moment, jak i sam moment tkania ma wpływ na wygląd wszywki. Dlatego też pracujemy na najwyższej jakości maszynach, a nasze studio projektowe wyposażone jest w specjalistyczne programy graficzne wykorzystywane w przemyśle tekstylnym.

Oferta

Wszywki żakardowe

Wszywki żakardowe mają zastosowanie we wszystkich rodzajach wyrobów tekstylnych. Możemy je stosować zarówno do odzieży, obuwia, bielizny, ręczników, pościeli jak również koców, materacy, mebli tapicerowanych.

Odpowiednio dobrane rodzaje wszywek żakardowych i techniki tkackiej pozwolą dopasować wszywkę żakardową do wyrobu.

Korzystając z usług naszej firmy będą mogli Państwo wybrać jeden z kilku rodzajów gęstości wszywek żakardowych:

Podstawowa technika tkacka wykorzystywana przy produkcji wszywek rozmiarowych i pielęgnacyjnych jak również tam gdzie nie jest konieczna wysoka gęstość tkania.

Technika stosowana dla większości wszywek żakardowych. Technika ta daję bardzo dobrą jakość przy stosunkowo niskiej cenie.

Technika ta pozwala odwzorować bardzo precyzyjnie wszystkie szczegóły na wszywce.Stosowana przez producentów chcących wyróżnić swój wyrób doskonałą wszywką.

Technika SHD skierowana jest do najbardziej wymagających klientów oraz tam gdzie jakość odwzorowania szczegółów i pokrycie kolorów tła musi być perfekcyjne.

Technika stosowana tam gdzie wszywka będzie miał bezpośredni kontakt ze skórą np. w koszulach ,bluzkach sukienkach. Wszywki wykonane w tej technice mają bardzo miękki brzeg i nie podrażniają skóry.

Zwiększona gęstość do poziomu HD pozwala na lepsze odwzorowanie szczegółów zachowując wszystkie zalety zarabianych brzegów.

Oferta

Wszywki i metki drukowane

Wszywki i metki drukowane są doskonałym uzupełnieniem wszywek żakardowych odzieżowych. Na wszywkach drukowanych możemy umieścić bardzo dużo informacji na bardzo małej powierzchni. Z tego też względu doskonale nadają się jako wszywki informacyjne podające skład surowcowy w kilku językach, jak również do umieszczenia przepisu konserwacji wyrobu.Mogą również służyć jako wszywki rozmiarowe lub zawierające kod kreskowy.

Wszywki drukowane mogą być jednostronne lub dwustronne. Mogą też być jednokolorowe lub wielokolorowe.

Ze względu na rodzaj podłoża możemy wyróżnić następujące wszywki drukowane:

Potrzebujesz indywidualnego wzoru?

Przygotujemy dla Ciebie idealny projekt!

Oferta

Emblematy tkane

Emblematy tkane są doskonałą alternatywą dla wszelkiego rodzaju naszywek haftowanych.

Tam gdzie istnieje potrzeba bardzo dużej dokładności w odwzorowaniu szczegółów ta technika doskonale się sprawdza, Możemy ją polecać miedzy innymi w odzieży dziecięcej, odzieży sportowej ,odzieży roboczej i ochronnej. Doskonale prezentują się tkane emblematy klubów sportowych ,stowarzyszeń i herby miast.

Możemy wyszczególnić następujące rodzaje etykiet tkanych:

Oferta

Wszywki odzieżowe

Wszywki odzieżowe są najbardziej popularnym rodzajem wszywek żakardowych. Każda firma produkująca odzież lub tekstylia właśnie na wszywce żakardowej umieszcza swoje logo.

Wszywki żakardowe stosowane są we wszystkich rodzajach odzieży począwszy od ekskluzywnych ubrań a skończywszy na odzieży sportowej. Różnorodne techniki tkania i konfekcjonowania pozwalają dobrać odpowiednią wszywkę do każdego rodzaju odzieży.

Ze względu na zastosowanie wszywek odzieżowych możemy je podzielić następująco:

Rodzaje konfekcjonowania

ul.Pawła Włodkowica 6
03-262 Warszawa
e-mail: tawo@tawo.pl

Sekretariat
Wszywki
Haft