O Firmie

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą działająca na rynku tekstylnym od 1989 roku. W ciągu ponad 30 lat działalności wielokrotnie powiększyliśmy nasz park maszynowy jak również liczebność załogi. Firma zaczynała z 4 osobami na pokładzie a obecnie w TAWO zatrudnionych jest ponad 70 osób.

Nasze początki sięgają schyłku lat 80-tych i początków kapitalizmu w Polsce. Budowaliśmy naszą firmę od podstaw borykając się jak wszyscy przedsiębiorcy zaczynający w tamtym okresie z brakiem kapitału ale mając jednakże niezliczone pokłady entuzjazmu.

Historia naszej firmy to również historia naszych klientów którzy od początku do dziś są z nami, to też historia naszych pracowników którzy ze stażem 20 , 25, a nawet 30 letnim nadal budują wspólną historię firmy Tawo.

Rozpoczynając działalność specjalizowaliśmy się w hafcie komputerowym by po kilku latach rozszerzyć działalność o produkcję wszywek żakardowych która obecnie jest naszą podstawową działalnością.

Poziom zaawansowania technicznego i nowych technologii pozwolił Nam stać się liderem na rynku. Naszymi klientami są największe i najbardziej wymagające firmy odzieżowe i tekstylne. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w technologię oraz koncentracji na badaniu zmieniających się potrzeb rynku zyskaliśmy pozycję rzetelnego partnera biznesowego wśród wielu firm polskich i zagranicznych. Jesteśmy gotowi do współpracy także z Państwa firmą oraz otwarci na nowe wyzwania.

Od pierwszych dni naszej działalności priorytetem była dla nas precyzja wykonania oraz terminowość bowiem te dwa aspekty przekładają się na solidność wobec klienta. Jako usługodawca jesteśmy świadomi jak ważną rolę odgrywa klient w procesie realizacji zlecenia i dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do naszych klientów.

Mała, a taka ważna to historia jednego zamówienia, która ukazuje proces realizacji zamówienia wszywek żakardowych w firmie Tawo. Poczynając od wpłynięcia zamówienia, przez przygotowanie oprogramowania, tkanie, wykończenie, po wysyłkę do klienta.

Działamy w branży tekstylno-odzieżowej jako producent metek, taśm, oraz wszywek żakardowych. Naszym drugim działem jest hafciarstwo gdzie świadczymy usługi dla firm odzieżowych, obuwniczych i branży reklamowej

ul.Pawła Włodkowica 6
03-262 Warszawa
e-mail: tawo@tawo.pl

Sekretariat
Wszywki
Haft