Zadbamy o każdy detal Twojego projektu.

Hafciarnia

Haft reklamowy, emblematy i naszywki, haft na odzieży, haft sakralny

Hafciarstwo jest jedną z ważniejszych gałęzi przemysłu tekstylnego. Dzięki zaawansowanej technologii możemy znakować, ozdabiać i uszlachetniać odzież, galanterię i obuwie. Hafciarstwo jest jedną z najpopularniejszych metod kampanii reklamowych i marketingowych z wykorzystaniem czapek i t-shirtów.

Oferta

Haft reklamowy

Haft reklamowy jest bardzo popularny w kampaniach marketingowych jak również w znakowaniu odzieży firmowej i roboczej dla pracowników firm. Dzięki umieszczeniu logo firmy na odzieży używanej przez pracowników podnosimy prestiż firmy i przy okazji utrwalamy nasze logo w świadomości klientów.

Dzięki umieszczeniu logo na czapkach, kurtkach, bluzach, koszulach, fartuchach uzyskujemy zwiększoną reklamę dla firmy. Wyhaftowane logo na odzieży roboczej identyfikuje pracownika z firmą.

Zaawansowana technologia pozwala wykonać haft na każdym materiale i jest on bardzo trwały nie odbarwia się podczas prania.

Oferta

Emblematy i naszywki

Wykonujemy emblematy i naszywki w każdym kształcie i każdej wielkości.Naszywki i emblematy mogą być wykonane bezpośrednio na odzieży lub do przyszycia. Posiadamy w ofercie technologię wykonania emblematów i naszywek do wprasowania na gorąco.

Oferujemy również wykonanie emblematów do mocowania na rzep które są bardzo popularne wśród firm ochroniarskich i innych firmach mundurowych.

Oferta

Haft na odzieży

Wykonujemy usługę haftu bezpośrednio na odzieży lub na dostarczonych wykrojach przed zszyciem.

Ten rodzaj usługi skierowany jest bezpośrednio do firm produkujących odzież buty i kapcie.

Oferta

Haft sakralny

Posiadamy maszyny o dużym polu haftu które doskonale nadają się do wykonywania miedzy innymi haftów sakralnych.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami odzieży sakralnej i posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym rodzaju haftu.

ul.Pawła Włodkowica 6
03-262 Warszawa
e-mail: tawo@tawo.pl

Sekretariat
Wszywki
Haft