22 października 2014 roku w auli Centrum Promocji Mody odbyła się Gala Dyplomowa Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Impreza towarzyszyła Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Firma Tawo po raz kolejny ufundowała nagrody najwybitniejszym studentom.

 

W tegorocznej Gali Dyplomowej każdy z wybranych studentów mógł pochwalić się innowacyjnością swoich pomysłów, dorobkiem artystycznym oraz udziałem w konkursach i pokazach.

 

Gala Dyplomowa ASP w Łodzi jest konkursem i pokazem promującym najlepszych absolwentów z ostatniego roku akademickiego Katedry Ubioru. Impreza jest widowiskiem w dynamiczny sposób prezentującym różne osobowości dyplomantów: od propozycji prêt-à-porter, poprzez ubiory awangardowe, kolekcje dla firm odzieżowych, aż po wizje autorskie będące na pograniczu mody i sztuki.

 

Kierownictwo firmy Tawo wyróżniło w tym roku Panią Magdalenę Pupczyk, Panią Agatę Warmuz oraz Duet: Sowik Matyga. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów na polskim rynku mody.

 

 

Tegoroczna, siódma edycja konferencji wystawienniczo-seminaryjnej „ProMaTap” odbyła się w łódzkich halach Wytwórni Toya Studios, w dniach 19-20 września. O charakterze i priorytetach tego branżowego spotkania dużo mówi promujące je motto: „How to design / How to make / How to sell”.

 

 

„ProMaTap” to coś więcej niż tradycyjne targi. Spotkanie wykracza poza standardową formułę targowych ekspozycji, stanowi pretekst – umożliwa pozyskiwanie i rozszerzanie wiedzy związanej z branżą tapicerską. Wśród najważniejszych tematów poruszanych w tym roku były: najnowsze trendy w przemyśle mebli tapicerowanych, nowatorskie rozwiązania usprawniające ich produkcję, rola nowoczesnego marketingu w sprzedaży mebli oraz przyszłościowe trendy wzornicze.

 

Wszyscy, którzy spotkali się pod koniec września w Łodzi – czyli uznani dostawcy technologii, maszyn, urządzeń, materiałów i dodatków do produkcji, producenci mebli tapicerowanych, materaców i tapicerki samochodowej, a także projektanci mebli – mieli okazję wysłuchać prezentacji firmy Tawo oraz takich firm, jak m.in. Gerber, TopSolution, Hettich, Amann, Elmatex, Saba czy Bizea.

 

 

Tegoroczne spotkanie branżowe Szwalnia 2015 – Tylko dla Profesjonalistów odbyło się w Łodzi w dniach 25-26.09.2014. Na XI edycję imprezy zaprosiliśmy Państwa do Centrum Promocji Mody przy Akademii Sztuk Pięknych, miejsca gdzie świat biznesu łączy się z modą i sztuką.

 

Celem spotkania była prezentacja nowych rozwiązań dla branży tekstylnej, automotive, meblarskiej oraz odzieży technicznej. W programie imprezy znalazły się seminaria tematyczne, prezentacje oraz konsultacje ze specjalistami. W części wystawowej Szwalni 2015 można było zapoznać z nowościami technologicznymi i produktowymi oraz trendami na rok 2015. Szeroka oferta maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych, produktów prasowalniczych, nici, podszewek, wkładów barkowych oraz wszywek żakardowych spotkały się z ciepłym przyjęciem odwiedzających.

 

Zapraszamy za rok!

 

 

Po raz kolejny dziękujemy Państwu za spotkanie z nami na targach RemaDays.

 

RemaDays 2014 już za nami...

Gościliśmy Państwa, jak co roku, na naszym stanowisku z hafciarką, czapkami i wszyweczkami.

Każdy mógł dowiedzieć się w jaki sposób powstaje haft czy tkana wszywka. Na każde pytanie padła odpowiedź i każdy nowo nawiązany kontakt jest dla nas cenny.

 

Zapraszamy do przesyłania zapytań.

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

TAWO

ul.Pawła Włodkowica 6

03-262 Warszawa

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 22 256 80 80
tel. 22 256 80 81

tel. 22 256 80 82

fax. 22 256 80 83 wew. 5

kom. 697 024 210

Google Maps JavaScript API v3 Example: Map Ads Unit

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f